DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 22.01.2021 22:08:18 

SLOVENSKÁ  KATOLÍCKA  FARNOSŤ  MNÍCHOV

ZAUJÍMAVÉ KNIHY

 

ODPORÚČANIE NOVEJ KNIHY

Odporúčame do Vašej pozornosti dojímavý príbeh o našej slovenskej rodáčke Anne S.

Kniha bola vydaná v Nemecku pod názvom „Der Himmel trägt jetzt dein Lächeln“ v preklade „Na nebi žiari teraz tvoj úsmev“ a jej autorkou je Silvia Sagan.

Jedná sa o príbeh hlboko veriacej ženy, ktorá bola kvôli svojej neochvejnej viere a láske k Bohu utýraná v Nemecku k smrti. Fokus knihy je zameraný na jej posledné roky života, jej obetu a neobyčajne silnú oddanosť Bohu, ale aj nesmiernu lásku k jej deťom, ktorá zjavne pretrváva až za hrob.

Kniha otvára nielen nové perspektívy pohľadu na posmrtný život, ale aj na dobro a zlo a zároveň poskytuje galériu autentických fotografií. Týmto sa autorka priamo dotkla témy „mysteriózne fenomény“, ktorá je v modernej spoločnosti považovaná za tabu, avšak pre veriacich je posmrtný život všeobecne platným učením.

Nové, dych vyrážajúce a ohromujúce poznatky prezentujú jedinečný pohľad na svet, ktorý je pre bežných smrteľníkov utajený, a pritom jednoznačne dokazujú existenciu posmrtného života.
Kniha týmto otvára čitateľovi celkom nové horizonty 
a povzbudzuje ho k zamýšľaniu.

Napriek neľahkej téme sa autorke majstrovsky podarilo preniesť na papier emocionálne situácie a s ľahkosťou umožniť náhľad do tajomstiev posmrtného života.

Knihu možno objednať na webovej stránke: www.silvia-sagan.jimdo.com